Rommelmarkt

 

 

 

 

 

De volgende rommelmarkt gaat door op dinsdag 23 juli 2019

 

 

Inschrijven kan vanaf 1 april 2019

 

De rommelmarkt loopt langs Kleitkalseide, Urselweg en Hogebranddreef.

Binnen in sporthal 'De Berken' zijn er ook standplaatsen voorzien.

 

Eén buitenstand meet 5m en kost 5 euro.

Binnen zijn de standen 5x2m en kosten 6 euro.

 

 

De opbouw van de standen is tussen 6u en 8u.

Auto kan bij de stand blijven staan.

Aan de sporthal is er parking voor diegene die binnen staan.

 

 

 De Kleitenaars kunnen zich inschrijven vanaf 1 januari 2019 tot 31 maart 2019

 

 Vanaf 1 april 2019 kan iedereen zich inschrijven.

 

 

OPGELET!!!

 

IEDEREEN schrijft zich EERST in en dan pas betalen!

(Zoniet wordt het inschrijvingsgeld teruggestort)

 

Inschrijven kan via info@feestcomitekleit.be of telefonisch 0495/65.67.14 (na 17u)

Bezoek ook onze facebookpagina voor meer info.

 

Storten t.a.v. Feestcomité Kleit

BE11 751 203 953 048

Gelieve de gekregen standnummers te vermelden bij de overschrijving.

Betaling gebeurt binnen de 10 dagen, anders vervalt de inschrijving.

 

 

BELANGRIJK!!!

 

Indien er een X naast het standnummer staat, is deze stand reeds gereserveerd.

Men heeft immers na de reservatie nog 10 dagen de tijd om te betalen.

Nadat wij de betaling ontvangen hebben, wordt de X vervangen door de naam.

Zo weet men ook dat de betaling in orde is.

Klik op afbeelding voor grotere weergave

Kleitkalseide:

 

1. Leliaert Eddy (Kleit)

2. Leliaert Eddy

3. Leliaert Eddy

4. Leliaert Eddy

5. Leliaert Eddy

6. Uyttendaele Patricia (Kleit)

7. Genbrugge Guy (Kleit)

8. Genbrugge Guy

9. Genbrugge Guy

10. Genbrugge Guy

11. Taeldeman Carlos (Kleit)

12. Taeldeman Carlos

13. Taeldeman Carlos

14. De Jaeger Tamara (Kleit)

15. De Jaeger Tamara

16. De Jaeger Tamara

17. Staelens Annick (Adegem)

18. Staelens Annick

19. Staelens Jeannine (Kleit)

20. Staelens Annick

21. Staelens Annick

22. De Pestel (Oostkamp)

23. KVLV Kleit

24. KVLV

25. KVLV

26. Pombereu Freddy (Zomergem)

27. Pombereu Freddy

28. Pombereu Freddy

29. Pombereu Freddy

30. D'hulste Eric (Markegem)

31. D'hulste Eric

32. D'hulste Eric

33. Van De Genachte Steven (Kleit)

34. Clyncke Dieter (Kleit)

35. De Vlieger Eveline (Kleit)

36. De Vlieger Eveline

37. De Pauw (Kleit)

38. De Pauw

39. De Pauw

40. De Pauw

41. De Pauw

42. De Pauw

43. De Pauw

44. Kerckaert Walter (Kleit)

45. Kerckaert Walter

46. Van Sint Jan Sabine (Kleit)

47. Van Sint Jan Sabine

48. Van Sint Jan Sabine

49. Van Sint Jan Sabine

50. Van Sint Jan Sabine 

51. Matthys Franky (Kleit)

52. Matthys Franky

53. Matthys Franky

54. Matthys Franky

55. Pieters Luc (Kleit)

56. Pieters Luc 

57. Pieters Luc

58. Verstringe Stijn (Kleit)

59. Verstringe Stijn

60. Hautekeete Patrick (Kleit)

61. Hautekeete Patrick

62. Hautekeete Patrick

63. Hautekeete Patrick

64. Lamyns Raf (Kleit)

65. Lamyns Raf

66. Taeldeman Valerie (Kleit)

67. Hertogh (Essen)

68. Hertogh

69. Hertogh

70. De Baere Nico (Kleit)

71. De Baere Nico

72. De Smet Johnny (Terneuzen)

73. De Smet Johnny

74. Delaere Andre (Kleit)

75. Delaere Andre

76. De Windt Nancy (Kleit)

77. De Windt Nancy

78. De Windt Nancy

79. Maes Emmanuel (Avelgem)

80. Maes Emmanuel

81. Naessens Stefanie (Kleit)

82. Naessens Stefanie

83. Scheyving Liliane (Kleit)

84. Scheyving Liliane

85. Scheyving Liliane

86. Van De Weghe - Van Poelvoorde (Kleit)

87. Van Landegem Benedict (Kleit)

88. Vyncke Dominique (Kleit)

89. Vyncke Dominique

90. De Bruyckere Bart (Maldegem)

91. Schyvynck Melissa (Kleit)

92. Schyvynck Melissa

93. Schyvynck Melissa

94. Warniers (Kleit)

95. Warniers

96. De Schuyter Sepke (Kleit)

97. Eecloo Raf (Kleit)

98. Eecloo Raf

99. Immesoete Dennise (Kleit)

100. Onderdonck Sandy (Kleit)

101. Onderdonck Sandy

102. Onderdonck Sandy

103. Cochuyt Frydda (Kleit)

104. Verfaille Patrick (Wondelgem)

105. Frituur

106. Frituur

107. Politie Maldegem 

108. Van Waes Sharon (Kleit)

109. Dierickx - De Pauw (Kleit)

110. Dierickx - De Pauw

111. Dierickx - De Pauw

112. De Taeye Jorinde (Kleit)

113. De Taeye Jorinde

114. Dewerte Dirk (Vinderhoutte)

115. Lips Marijke (Kleit)

116. Vandewalle Rosette (Kleit)

117. Vandewalle Rosette

118. Vandewalle Rosette

119. Vandedrinck Edward (Kleit)

120. Vandedrinck Edward

121. Vandedrinck Edward

122. De Voldere Rudy (Kleit)

123. Goethals Natascha (Kleit)

124. Van Landegem Benedict (Kleit)

125. Van Landegem Benedict

126. De Backer Darline (Kleit)

127. De Backer Darline

128. Taeldeman Janien (Kleit)

129. Taeldeman Janien

130. De Flou Jaak (Kleit)

131. De Flou Jaak

132. Vandevennet Veronique (Kleit)

133. Vandevennet Veronique

134. Vandevennet Veronique

135. Vandevennet Veronique

136. Vandevennet Veronique

137. Vermeulen Sven (Kleit)

138. Vermeulen Sven

139. De Smet (Kleit)

140. Fiers Carine (Kleit)

141. Fiers Carine

142. De Pestel Fernand (Ruddervoorde)

143. De Pestel Fernand

144. De Pestel Fernand

145. Hautekeete Patrick (Kleit)

146. Hautekeete Patrick

147. Hautekeete Patrick

148. Hautekeete Patrick

149. Versluys Patrick (Kleit)

150. Versluys Patrick

151. Versluys Patrick

152. Buysse Jeannine (Kleit)

153. Buysse Jeannine

154. Buysse Jeannine

155. Buysse Jeannine

156. Buysse Jeannine

157. Buysse Jeannine

158. Buysse Jeannine

159. Buysse Jeannine

160. Dhoore Gino (Kleit)

161. Dhoore Gino

162. Dhoore Gino

163. Lefevre Marc (Knesselare)

164. Verschelde Rita (Kleit)

165. Verschelde Rita

166. Verschelde Rita

167. Claeys Kurt (Kleit)    

168. Claeys Kurt

169. De Pauw (Kleit)

170. De Pauw

171. Caboor Erica (Kleit)

172. Caboor Erica

173. Caboor Erica

174. Caboor Erica

175. Caboor Erica

176. De Rycke Bianca (Kleit)

177. De Rycke Bianca

178. De Rycke Bianca

179. De Rycke Bianca

180. De Rycke Bianca

181. Van Hooste Walter (St.-Pauwels)

182. Van Hooste Walter

183. Van Hooste Walter

184. Van Hooste Walter

185. Declerck Heidi (Kleit)

186. Vervalle Sylvie (Kleit)

187. Vervalle Sylvie

188. De Clerck Marcel (Kleit)

189. Demey Marie-Claire (Maldegem)

190. Demey Marie-Claire

191. Demey Marie-Claire

192. Decloedt Romain (Kleit)

193. Welvaert Caroline (Adegem)

194. Minimarket Marijke (Kleit)

195. Minimarket Marijke

196. Bigler Tanja (Adegem) 

197. Minimarket Marijke

198. Anseeuw Marijn (Kleit)

199. Anseeuw Marijn

200. De Taeye Luc (Kleit)

201. De Taeye Luc

202. Bellaert Lutgardis (Kleit)

203. De Lille Godelieve (Kleit)

204. Vyncke Sandra (Kleit)

205. Vyncke Sandra (Kleit)

206. Bral Alvaro (Zomergem)

207. Schoonen (Roosdaal)

208. Schoonen

209. Dierick Eric (Zulte)

210. Dobbelaere Gilles (Kleit)

211. Dobbelaere Gilles

212. Dobbelaere Gilles

213. Dobbelaere Gilles

214. De Jongh (Middelburg)

215. De Jongh

216. Peeters Tineke (Kleit)

217. Peeters Tineke

218. Desopper Leen (Kleit)

219. De Coninck Mariane (Kleit)

220. De Coninck Mariane

221. De Coninck Mariane

222. Verhé Jo (Kleit)

223. Verhé Jo

 

Urselweg:

 

300. De Flou Johan (Kleit)

301. Ryckaert Greta (Kleit)

302. Landuyt Greta (Zomergem)

303. Dobbelaere Tim (kleit)

304. Dobbelaere Tim

305. Van Belleghem Daniël (Westkapelle)

306. Dobbelaere Jo (Kleit)

307. Dobbelaere Jasper (Kleit)

308. Dobbelaere Jasper 

309. Vyvey Alain (Roeselare)

310. Vyvey Alain

311. Vyvey Alain

312. Kanopackaite Raimonda (Maldegem)

313. Lippens Peter (Kleit)

314. Lippens Peter

315. Van De Walle Eric (Hansbeke)

316. Van De Walle Eric

317. Van De Walle Eric

318. Faict Sofie (Beernem)

319. Faict Sofie

320. Faict Sofie

321. Allaert Andre (Oostkamp)

322. Allaert Andre

323. Willems Christophe (Adegem)

324. Willems Christophe

325. Impens - Claeys (Drongen)

326. Impens - Claeys

327. Impens - Claeys

328. Van Hulle Johan (Aalter)

329. Van Hulle Johan

330. Vanleenhove Patrick (Oostende)

331. Vanleenhove Patrick

332. Dobbelaere Laurette (Kleit)

333. De Flou Jan (Kleit)

334. De Flou Jan

335. De Flou Jan

336. Van De Velde Annie (Knesselare)

337. Wuyts Viviane (Antwerpen)

338. Wuyts Viviane

339. Wuyts Viviane

340. Versluys Ilse (Kleit)

341. Versluys Ilse

342. Versluys Ilse

343. Versluys Ilse

344. Mulier Eddy (Izegem)

345. Mulier Eddy

346. Mulier Eddy

347. Mulier Eddy

348. Mulier Eddy

349. Mulier Eddy

350. Goossens (Oudenaarde)

351. Goossens

352. Goossens

353. D'ours Robert (Kleit)

354. D'ours Robert

355. Castelein Danny (De Panne)

356. Castelein Danny

357. Castelein Danny

358. Castelein Danny

359. Castelein Danny

360. Caerels Marianne (Assebroek)

361. Caerels Marianne

362. Caerels Marianne

363. Caerels Marianne

364. Coppens Valerie (Kleit)

365. Café Salastraete (Kleit)

366. Café Salastraete

367. Blanckaert Catharina (Kleit)

368. Coninx Jos (Koersel)

369. Coninx Jos

370. Coninx Jos

371. Coninx Jos

372. Coninx Jos

373. Coninx Jos

374. Coninx Jos

375. Coninx Jos

376. Legein Johan (Oostduinkerke)

377. Legein Johan

378. Legein Johan

379. Bonte Roland (Kleit)

380. Bonte Roland

381. Bonte Roland

382. De Volder Tony (Knokke-Heist)

383. Boeckling Christel (Kieldrecht)

384. Boeckling Christel

385. Boeckling Christel

386. Boeckling Christel

387. Lameire Petra (Knesselare)

388. Lameire Petra

389. Connolly Patrick (Destelbergen)

390. Connolly Patrick

391. Connolly Patrick

392. Vanderper Filip (Lichtervelde)

393. Vanderper Filip

394. Desmet Lorret (Ruiselede)

395. Desmet Lorret

396. Desmet Lorret

397. Henderickx Jean-Pierre (Aalter)

398. Henderickx Jean-Pierre

399. Henderickx Jean-Pierre

400. Delaere (Zwevegem)

401. Delaere

402. Delaere

403. De Pauw Martin (Kleit)

404. De Pauw Martin

405. Symoens Lucienne (Denderwindeke)

406. Symoens Lucienne

407. Deschout Cecile (Oostkamp)

408. Deschout Cecile

409. Deschout Cecile

410. Tailman Etienne (Deinze)

411. Tailman Etienne

412. Millecam Christiaan (Machelen)

413. Millecam Christiaan

414. Lippens Yves (Kleit)

415. Lootens Agnes (Eeklo)

416. Lootens Agnes

417. Lootens Agnes

418. Lootens Agnes

419. Lootens Agnes

420. Neirynck Liselot (Adegem)

421. Neirynck Liselot

422. De Ridder Leen (Kleit)

423. Verhelst Lieve (Aalter)

424. Verhelst Lieve

425. Verhelst Lieve

426. Verhelst Lieve

427. Van De Zande Johan (Sijsele)

428. Van De Zande Johan

429. Blanckaert Betsy (Ertvelde)

430. Blanckaert Betsy

431. Mestdag Ellen (Oostwinkel)

432. Mestdag Ellen

433. Uarichi T. El.

434. Uarichi T. El.

435. Patyn Katrien (Drongen)

436. Patyn Katrien

437. François Sabine (Kleit)

438. François Sabine

439. François Sabine

440. François Sabine

441. Vanoverschelde Evi (Kortemark)

442. Vanoverschelde Evi

443. Vanoverschelde Evi

444. Landsheere Freddy (Machelen ad Leie)

445. Landsheere Freddy

446. Landsheere Freddy

447. Raes Christa (Zeebrugge)

448. Raes Christa

449. Raes Christa

450. Morbee Erwin Gistel)

451. Morbee Erwin

452. Morbee Erwin

453. Morbee Erwin

454. Boute Anita (Lievegem)

455. Boute Anita

456. Neirinck Robert (Kleit)

457. Café Salastraete (Kleit)

458. Café Salastraete

459. Café Salastraete

460. Café Salastraete

461. Café Salastraete

462. Café Salastraete

463. Troch Frank (Loppem)

464. Troch Frank

465. Troch Frank

466. Troch Frank

467. Vercammen Patrick (Laarne)

468. Vercammen Patrick

469. Lagrou Stefaan (Beernem)

470. Lagrou Stefaan

471. Vanderbeke Willy (Brugge)

472. Vanderbeke Willy

473. Vanderbeke Willy

474. Vanderbeke Willy

475. Velleman Eric (Drongen)

476. Velleman Eric

477. Maes - Timmerman (Tielt)

478. Maes - Timmerman

479. Maes - Timmerman

480. Maes - Timmerman

481. Vervaet Joelyne (Kleit)

482. Vervaet Joelyne

483. Van Canneyt Freddy (Kleit)

484. Van Canneyt Freddy

485. Van Canneyt Freddy

486. Van Canneyt Freddy

487. Eggermont Veerle (Beernem)

488. Eggermont Veerle

489. Van Hoorebeke Nathalie (Maldegem)

490. Van Hoorebeke Nathalie

491. Beirnaert Luc (Kleit)

492. Beirnaert Luc

493. De Visscher (Einde)

494. De Visscher

495. Meirlaen Michel (Kleit)

496. Meirlaen Michel

497. Ghys Linda (Kappelen)

498. Ghys Linda

499. Ghys Linda

500. Ghys Linda

501. Vinck Guido (Lede)

502. Vinck Guido

503. Vinck Guido

504. Vanhullebusch Tommy (Kleit)

505. Vanhullebusch Tommy

506. Arickx Julie (Deinze)

507. Arickx Julie

508. Arickx Julie

509. Arickx Julie

510. De Muynck Jean-Pierre (Beernem)

511. De Muynck Jean-Pierre

512. De Muynck Jean-Pierre

513. Mortier Dirk (Rekkem)

514. Mortier Dirk

515. De Baets Nadine (Kleit)

516. Cnockaert Frank (Zwevegem)

517. Cnockaert Frank

518. Cnockaert Frank

519. Maerens Bernard (Bailleul Fr.)

520. Maerens Bernard

521. Van Rie Sandy (Kleit)

522. Van Rie Sandy

523. De Muynck Nadine (Kleit)

524. Longueville Linda (Kleit)

525. Longueville Linda

526. Jonckheere Caroline (Kleit)

527. Jonckheere Caroline

528. Diericx Willy (Zele)

529. Diericx Willy

530. Diericx Willy

531. Van Loo Frank (Kleit)

532. Van Der Biest Franky (Herzele)

533. Van Der Biest Franky

534. Van Der Biest Franky

535. Van Der Biest Franky

536. Minnaert (Waarschoot)

537. Mulier Eddy (Izegem)

538. Mulier Eddy

539. Mulier Eddy

540. Mulier Eddy

541. Van Landschoot An (Kleit)

542. Van Landschoot An

543. Van Landschoot An

544. Seys Hilde (Lembeke)

545. Seys Hilde

546. Dobbelaere Daphne (Knesselare)

547. Van Den Daele Jessica (Kleit)

548. Van Den Daele Jessica

549. Van Den Daele Jessica

550. Van Den Daele Jessica

551. Van Den Daele Jessica

552. Devinck Martine (Brugge)

553. Devinck Martine

554. Devinck Martine

555. Delaere Frank (Kleit)

556. Welvaert (Damme)

557. Welvaert 

558. Van De Vyver Hugette (Gent)

559. Van De Vyver Hugette

560. Van De Vyver Hugette

561. De Muynck Pauline (Knesselare)

562. De Muynck Pauline

563. De Muynck Pauline

564. Allure (Kleit)

565. Allure

566. Allure

567. Allure

568. Vanhulle Tony (Beernem)

569. Vanhulle Tony

570. Delbecque Franky (Zandvoorde)

571. Delbecque Franky

572. Delbecque Franky

573. Vyncke Glenn (Kleit)

574. Vyncke Glenn

575. Vyncke Glenn

576. Dalle Frans (Kleit)

577. Dalle Frans

578. Van Landschoot Rosana (Kleit)

579. Lameire Agnes (Kleit)

580. Buysse Anette (Aalter)

581. Buysse Anette

582. Wauters Dirk (Aalst)

583. Baute Wilfried (Eeklo)

584. Baute Wilfried

585. Heytens Jeannine (Middelburg)

586. Heytens Jeannine

587. Van Hulle Eric (Knesselare)

588. Van Hulle Eric

589. Van Hulle Eric

 

Hogebranddreef:

 

600. Van Poucke Wendy (Kleit)

601. Van Poucke Wendy

602. Bontinck Nadine (Lokeren)

603. Bontinck Nadine

604. Bontinck Nadine

605. Bontinck Nadine

606. Hoornaert Sofie (Adegem)

607. Morel John (Gent)

608. Morel John

609. Roosenboom Ronny (Lokeren)

610. Roosenboom Ronny

611. Dehullu Ronny (Roeselare)

612. Dehullu Ronny

613. Dedeyne Annie (Maldegem)

614. Dedeyne Annie

615. x

616. Declerck Christelle (Brugge)

617. Declerck Christelle

618. Declerck Christelle

619. Declerck Christelle

620. Lydou Martine (Beernem)

621. Lydou Martine

622. Lydou Martine

623. Lydou Martine

624. Vogelaere Dirk (St.-Laureins)

625. Vogelaere Dirk

626. Groenvynck Eddy (Zandvoorde)

627. Groenvynck Eddy

628. Groenvynck Eddy

629. Broekhoven (Axel)

630. Broekhoven

631. Broekhoven

632. Pfaff Theofiel (Brugge)

633. Pfaff Theofiel

634. Pfaff Theofiel

635. Eecloo Joris (Torhout)

636. Eecloo Joris

637. Eecloo Joris

638. Van Riebeke Gino (Kortemark)

639. Van Riebeke Gino

640. Van Riebeke Gino

641. T'Jonck Katrien (Maldegem)

642. T'Jonck Katrien

643. De Smet Sien (Maldegem)

644. De Smet Sien

645. De Vos Nelly (Kleit)

646. De Vos Nelly

647. De Vos Nelly

648. De Rycke Magriet (Kleit)

649. De Rycke Magriet

650. Vermeulen Joris (Kleit)

651. Vermeulen Joris

652. Vermeulen Joris

653. Vermeulen Joris

654. Vermeulen Joris

655. Baudonck Filip (Jabbeke)

656. Vyncke D. (Kleit)

657. Vyncke D.

658. x

659. Verstrynge (Maldegem)

660. Verstrynge

661. Verstrynge

662. Verstrynge

663. Reynebeau Christine (Bassevelde)

664. Reynebeau Christine

665. Reynebeau Christine

666. Bonne Bart (Maldegem)

667. Bonne Bart

668. Van Daele Rudy (Waarschoot)

669. Van Daele Rudy

670. Van Daele Rudy

671. Voetbal Fc. Kleit

672. Voetbal Fc. Kleit

673. Voetbal Fc. Kleit

674. De Loof Hendrik (Kleit)

675. De Loof Hendrik

676. De Loof Hendrik

677. De Loof Hendrik

678. Fiers Carine (Kleit)

679. Hooft Rita (Kleit)

680. Van Impe Johan (Eeklo)

681. Van Impe Johan

682. Verhelle Werner (St.-Kruis)

683. Verhelle Werner

684. Meiresonne Rudy (Kleit)

685. Meiresonne Rudy

686. De Rycke Noël (Kleit)

687. Verhelle Annick (St.-Kruis)

688. Verhelle Annick

689. Verhelle Annick

690. Lammens Mariane (Kleit)

691. Lammens Mariane

692. Lammens Mariane

693. Vanhullebusch Ferdinand (Haaltert)

694. Vanhullebusch Ferdinand

695. Vanhullebusch Ferdinand

696. Vanhullebusch Ferdinand

697. Vanhullebusch Ferdinand

698. Vanhullebusch Ferdinand

699. Vanhullebusch Ferdinand

700. Vanhullebusch Ferdinand

701. Vanhullebusch Ferdinand

702. Nimmegeers Wim (Dendermonde)

703. Bleyaert Hans (Kleit)

704. Bleyaert Hans

705. Vereecke Gilbert (Diksmuide)

706. Vereecke Gilbert

707. Vereecke Gilbert

708. Lootens Marc (Deinze)

709. Lootens Marc

710. Vyncke Ronny (Kleit)

711. Vyncke Ronny

712. Vermeire Steffy (Kleit)

713. Vermeire Steffy

714. Tuyls - Jans (Leuven)

715. Tuyls - Jans

716. Mazzier Andre (Zelzate)

717. Mazzier Andre

718. Van Hove Kitty (Terneuzen)

719. Van Hove Kitty

720. Polan Deborah (Kleit)

721. Vervaeck Mario (Kleit)

722. Vervaeck Mario

723. Vervaeck Mario

724. Vervaeck Mario

725. Vervaeck Mario

726. Vervaeck Mario

727. Vervaeck Mario

728. Mertens Nadia (Kleit)

729. Mertens Nadia

730. Van Leeuwen Jonas (Kleit)

731. Van Leeuwen Jonas

732. Beelaert Jozef (Kleit)

733. Beelaert Jozef

734. Van Den Abeele Jan (Kleit)

735. Van Den Abeele Jan

736. Genbrugge Guy (Kleit)

737. Genbrugge Guy

 

Binnenstandplaatsen:

 

1. Van Damme Jeroen (Hamme)

2. Van Damme Jeroen

3. Talloen Micheline (Brugge)

4. De Bruyne Filip (Kleit)

5. Vermeire (Aalter)

6. Vermeire

7. Koeken Julien (Merksem)

8. Franckx (Eeklo)

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.