Rommelmarkt


De rommelmarkt van 2022 gaat door op dinsdag 26 juli.


 

Hierbij nog wat info voor de markt : 


De rommelmarkt loopt langs Kleitkalseide, Urselweg en Hogebranddreef.

Binnen in sporthal 'De Berken' zijn er ook standplaatsen voorzien.

 

Eén buitenstand meet 5m en kost 5 euro.

Binnen zijn de standen 5x2m en kosten 6 euro.

 

De opbouw van de standen is tussen 6u en 8u.

Auto kan bij de stand blijven staan.

Aan de sporthal is er parking voor diegene die binnen staan.


 

OPGELET!!!

 

IEDEREEN schrijft zich EERST in en dan pas betalen!

(Zoniet wordt het inschrijvingsgeld teruggestort)

 

Inschrijven kan via info@feestcomitekleit.be ( het oude e-mailadres dhoore.veronique@telenet.be is NIET meer in gebruik )

of telefonisch 0495/65.67.14 (na 17u)

Bezoek ook onze facebookpagina 'Feestcomité Kleit' 

 

Storten t.a.v. Feestcomité Kleit

BE11 751 203 953 048

Gelieve de gekregen standnummers te vermelden bij de overschrijving.

Betaling gebeurt binnen de 10 dagen, anders vervalt de inschrijving.

 

BELANGRIJK!!!

 

Indien er een X naast het standnummer staat, is deze stand reeds gereserveerd.

Men heeft immers na de reservatie nog 10 dagen de tijd om te betalen.

Nadat wij de betaling ontvangen hebben, wordt de X vervangen door de naam.

Zo weet men ook dat de betaling in orde is.


Wij kunnen echter geen nieuwe eetstanden meer toelaten gezien het grote aanbod die er nu al is.


Rommelmarktroute

Rommelmarktroute

Klik op afbeelding voor grotere weergave

Parkingroute

Parkingroute

Kleitkalseide:

 

1. Leliaert Eddy (Kleit)

2. Leliaert Eddy

3. Vandedrinck Ellen (Kleit)

4. Vandedrinck Ellen

5. Leliaert Eddy (Kleit)

6. Leliaert Eddy

7. Leliaert Eddy

8. Maes Emmanuel (Avelgem)

9. Maes Emmanuel

10. Maes Emmanuel

11. Van Leene Freddy (Brugge)

12. Van Leene Freddy

13. De Jaeger Tamara (Kleit)

14. De Jaeger Tamara

15. De Jaeger Tamara

16. De Visscher Marcq (Oudenaarde)

17. De Visscher Marcq

18. De Visscher Marcq

19. Verschaffel Margot (Kleit)

20. Verschaffel Margot

21. Smessaert Inge (Kleit)

22. Depestel Willy (Oostkamp)

23. Ferm Kleit

24. Ferm Kleit

25. Ferm Kleit

26. Pombereu Freddy (Zomergem)

27. Pombereu Freddy

28. Pombereu Freddy

29. Pombereu Freddy

30. D'hulste Eric (Markegem)

31. D'hulste Eric

32. D'hulste Eric

33. Geschier Peter (Lokeren)

34. Camerlinckx Griet (Maldegem)

35. De Vlieger Evelyn (Kleit)

36. De Vlieger Evelyn

37. Eurlings Freddy (Maldegem)

38. De Pauw (Kleit)

39. De Pauw

40. De Pauw

41. Staelens Annick (Adegem)

42. Staelens Annick

43. Staelens Annick

44. Kerckaert Walter (Kleit)

45. Kerckaert Walter

46. Van Nevel Maurien (Maldegem)

47. Claeys Kurt (Kleit)

48. Claeys Kurt

49. De Vriendt Randy (Kleit)

50. De Vriendt Randy

51. Matthys Franky (Kleit)

52. Matthys Franky

53. Matthys Franky

54. Matthys Franky

55. Eecloo Joris (Torhout)

56. Eecloo Joris

57. Eeclok Joris

58. Smessaert Sabine (Kleit)

59. Smessaert Sabine

60. Hautekeete Patrick (Kleit)

61. Hautekeete Patrick

62. Hautekeete Patrick

63. Lippens Sabine (Kleit)

64. Lamyns Raf (Kleit)

65. Lamyns Raf

66. Groenvynck Eddy (Zandvoorde)

67. Groenvynck Eddy

68. Groenvynck Eddy

69. Groenvynck Eddy

70. De Baere Nico (Kleit)

71. De Baere Nico

72. De Baere Nico

73. De Baere Nico

74. Van Sint-Jan Sabine (Kleit)

75. Van Sint-Jan Sabine

76. Van Sint-Jan Sabine

77. Van Sint-Jan Sabine

78. Van Sint-Jan Sabine

79. Delaere Andre (Kleit)

80. Delaere Andre

81. Camerlinckx Els (Kleit)

82. Braem Rosette (Oostkamp)

83. Dewulf Yara (Oedelem)

84. Dewulf Yara

85. Dewulf Yara

86. Bostyn Franky (Ieper)

87. Bostyn Franky

88. Bostyn Franky

89. Bostyn Franky

90. Vandekeybus Linda (Essen)

91. Vandekeybus Linda

92. Vandekeybus Linda

93. Vandekeybus Linda

94. Vangaever Margot (Adegem)

95. De Baets Tania (Kleit)

96. Van Vooren Therese (Eeklo)

97. Eecloo Raf (Kleit)

98. Eecloo Raf

99. Musschoot Kristof (Kleit)

100. Depestel Mia (Ruddervoorde)

101. Depestel Mia

102. Kanopack Raymonda (Kleit)

103. Cochuyt Frydda (Kleit)

104. Van Rie Stefanie (Kleit)

105. Frituur

106. Frituur

107. Politie Maldegem 

108. Buysse Ivette (Aalter)

109. Buysse Ivette

110. De Taeye Jorinda (Kleit)

111. De Taeye Jorinde 

112. De Taeye Jorinde

113. Buysse Annick (Aalter)

114. Buysse Annick

115. De Craene Sylvie (Kleit)

116. Lips Marijke (Kleit)

117. Van De Walle Rosette (Kleit)

118. Van De Walle Rosette

119. Van De Walle Rosette

120. Dezutter Kenneth (Aalter)

121. Dierickx Eric (Zulte)

122. Dierickx Eric

123. Van Landegem Benedickt (Kleit)

124. Van Landegem Benedickt

125. Goethals Natascha (Kleit)

126. De Backer Darline (Kleit)

127. De Backer Darline

128. De Flou Jaak (Kleit)

129. De Flou Jaak

130. De Flou Jaak

131. De Flou Jaak

132. Vandevannet Veronique (Kleit)

133. Vandevannet Veronique

134. Vandevannet Veronique

135. Vandevannet Veronique

136. Vandevannet Veronique

137. Dewerte Dirk (Vinderhoute)

138. De Smet (Kleit)

139. De Smet 

140. Fiers Carine (Kleit)

141. Fiers Carine

142. Demey Marie Claire (Maldegem)

143. Demey Marie Claire

144. Hautekeete Patrick (Kleit)

145. Hautekeete Patrick 

146. Hautekeete Patrick

147. Hautekeete Patrick

148. Hautekeete Patrick

149. Versluys Marc (Kleit)

150. Versluys Marc 

151. Versluys Marc

152. Van Paemele Frans (Kleit)

153. Van Paemele Frans

154. Van Paemele Frans

155. Van Paemele Frans

156. Van Paemele Frans

157. Van Paemele Frans

158. Van Paemele Frans

159. Van Paemele Frans

160. Jacobs Glenn (Kleit)

161. Jacobs Glenn

162. Boone Nadine (Aalter)

163. Boone Nadine

164. Verschelde Rita (Kleit)

165. Verschelde Rita

166. Verschelde Rita

167. Van Eeghem Marion (Kleit)

168. De Pauw 

169. De Pauw 

170. Standaert Wouter (Kleit)

171. Standaert Wouter

172. Goethals Piet (Knesselare)

173. Goethals Piet

174. Goethals Piet

175. Dobbelaere Isabel (Kleit)

176. Dobbelaere Isabel

177. Dhoker Monique (Haaltert)

178. Dhoker Monique

179. Van De Kerckhove Stefanie (Kleit)

180. Van De Kerckhove Stefanie

181. Van De Kerckhove Stefanie

182. Van De Kerckhove Stefanie

183. Lateste Dolcy (Kleit)

184. Lateste Dolcy

185. De Coninck Kimberly (Kleit)

186. Vervalle Sylvie (Kleit)

187. Vervalle Sylvie

188. De Clerck Marcel (Kleit)

189. Potvliege Rita (Kleit)

190. Potvliege Rita

191. Bral Alvaro (Lievegem)

192. Decloedt Romain (Kleit)

193. Van Haecke Carine (Kleit)

194. Minimarket Marijke (Kleit)

195. Minimarket Marijke

196. Van Haecke Carine (Kleit)

197. Minimarket Marijke

198. Anseeuw Marijn (Kleit)

199. Anseeuw Marijn

200. Anseeuw Marijn

201. Anseeuw Marijn

202. Bigler Tanja (Adegem)

203. Bigler Tanja

204. De Mey Christiane (Kleit)

205. De Mey Christiane

206. De Mey Christiane

207. Schoonen (Roosdaal)

208. Schoonen

209. Dobbelaere Gilles (Kleit)

210. Dobbelaere Gilles

211. Dobbelaere Gilles

212. Dobbelaere Gilles

213. Dobbelaere Gilles

214. Vandenbussche Kathleen (Kleit)

215. Vandenbussche Kathleen

216. Vandenbussche Kathleen

217. De Jong (Middelburg)

218. De Jong

219. De Coninck Marianne (Kleit)

220. De Coninck Marianne

221. De Coninck Marianne

222. Fiers Bertrand (Lembeke)

223. Fiers Bertrand


 

Urselweg:

 

300. De Windt Jan (Maldegem)

301. Ryckaert Greta (Kleit)

302. Landuyt Greta (Aalter)

303. Maerens Bernard (Bailleul)

304. Maerens Bernard

305. Dobbelaere Jo

306. Dobbelaere Jo

307. Debusschere Greta (Ardooie)

308. Dobbelaere Jasper (Kleit)

309. Vyvey Alain (Roeselare)

310. Vyvey Alain

311. Vyvey Alain

312. Lameire Darline (Kleit)

313. Lameire Darline

314. Lameire Darline

315. Van De Walle Eric (Hansbeke)

316. Van De Walle Eric

317. Van De Walle Eric

318. Verfaille Patrick (Wondelgem)

319. Verfaille Patrick

320. Lievens Dries (Maldegem)

321. Allaert Andre (Oostkamp)

322. Allaert Andre

323. Willems Christophe (Adegem)

324. Willems Christophe

325. Willems Christophe

326. Van De Merlen Carine (Deinze)

327. Van De Merlen Carine

328. Marien Heidi (Bornem)

329. Marien Heidi

330. Marien Heidi

331. Marien Heidi

332. Marien Heidi

333. De Flou Jan (Kleit)

334. De Flou Jan

335. De Flou Jan

336. Dedeyne Annie (Maldegem)

337. Dedeyne Annie

338. Legrand Annys (Beernem)

339. Legrand Annys

340. Legrand Annys

341. Legrand Annys

342. Proot Isabel (Jabekke)

343. Proot Isabel

344. Proot Isabel

345. Proot Isabel

346. Velleman Eric (Gent)

347. Velleman Eric

348. Castelein Danny (De Panne)

349. Castelein Danny

350. Castelein Danny

351. Castelein Danny

352. Castelein Danny

353. De Gheest Jean - Paul (Deinze)

354. De Gheest Jean - Paul

355. De Gheest Jean - Paul

356. Lippens Shana (Kleit)

357. Minnaert Danny (Waarschoot)

358. Minnaert Danny

359. Geers Felix (Stekene)

360. Geers Felix

361. Geers Felix

362. Vermeire Arlette (Evergem)

363. Vermeire Arlette

364. Café Salastraete (Kleit)

365. Café Salastraete

366. Lagrou Stefaan (Beernem)

367. Lagrou Stefaan

368. Lagrou Stefaan

369. Madou Eric (Kleit)

370. Madou Eric

371. Bauwens Wim (Stekene)

372. Bauwens Wim

373. De Busschere Lucas (Kleit)

374. De Busschere Lucas

375. Dessomviele Carine (St.-Laureins)

376. Dessomviele Carine

377. Dessomviele Carine

378. Messine Christel (Kleit)

379. Messine Christel

380. Bonte Roland (Kleit)

381. Bonte Roland

382. Boeckling Christel (Kieldrecht)

383. Boeckling Christel

384. Boeckling Christel

385. Boeckling Christel

386. Van Waegevelde Christina (De Pinte)

387. Van Waegevelde Christina

388. Van Waegevelde Christina

389. Connolly Patrick (Destelbergen)

390. Connolly Patrick

391. Connolly Patrick

392. Vercammen Patrick (Wetteren)

393. Vercammen Patrick

394. Vercammen Patrick

395. Roosenboom Ronny (Lokeren)

396. Roosenboom Ronny

397. Henderickx Jean - Pierre (Aalter)

398. Henderickx Jean - Pierre

399. Henderickx Jean - Pierre

400. Amusementsvereniging Bezemkot (Kleit)

401. Amusementsvereniging Bezemkot

402. Amusementsvereniging Bezemkot

403. De Pauw Martin (Kleit)

404. De Pauw Martin

405. Nieuwborg Jozef (Denderwindeke)

406. Nieuwborg Jozef

407. Du Ville Frederique (St.-Laureins)

408. Du Ville Frederique

409. Du Ville Frederique

410. Taelman Etienne (Deinze)

411. Millecam Christiaan (Machelen)

412. Millecam Christiaan

413. Lippens Yves (Kleit)

414. Lippens Yves 

415. Smet Paul (Lokeren)

416. Smet Paul

417. Smet Paul

418. De Lange Nathalie (Beernem)

419. De Lange Nathalie

420. Van Esbroeck Mieke (Moerbeke)

421. Van Esbroeck Mieke

422. Van Esbroeck Mieke

423. Stuyvaert Hubert (Damme)

424. Stuyvaert Hubert

425. Goubert Daniël (Aalst)

426. Goubert Daniël

427. Goubert Daniël

428. Van De Zande Johan (Sijsele)

429. Van De Zande Johan

430. Café Salastraete (Kleit)

431. Café Salastraete

432. Café Salastraete

433. Café Salastraete

434. Koeken Julien (Merksem)

435. Koeken Julien

436. De Sweemer Micheline (Kleit)

437. De Sweemer Micheline

438. Viane Lydia (Roeselaere)

439. Viane Lydia

440. Brock Davy (Kortemark)

441. Brock Davy

442. Brock Davy

443. Brock Davy

444. Declerck Christelle (Brugge)

445. Declerck Christelle

446. Declerck Christelle

447. Declerck Christelle

448. De Wilde Pascal (Eeklo)

449. De Wilde Pascal

450. Vanhulle Tony (Beernem)

451. Vanhulle Tony

452. Termote Christa (Adegem)

453. Termote Christa

454. Savat Gert-Jan (Kleit)

455. Standaert Kaat (Maldegem)

456. De Couvreur Jana (Maldegem)

457. Café Salastraete (Kleit)

458. Café Salastraete

459. Café Salastraete

460. Café Salastraete

461. Café Salastraete

462. Lefevre Marc (Knesselare)

463. Lefevre Marc

464. Droessaert Anja (Temse)

465. Droessaert Anja 

466. Droessaert Anja 

467. x

468. x

469. Troch Frank (Loppem)

470. Troch Frank

471. Troch Frank

472. Troch Frank

473. Vanderbeke Willy (Brugge)

474. Vanderbeke Willy

475. Vanderbeke Willy

476. Vanderbeke Willy

477. Maes - Timmerman (Pittem)

478. Maes - Timmerman

479. Maes - Timmerman

480. Maes - Timmerman

481. Van Den Vonder Karina (Knokke)

482. Van Den Vonder Karina

483. Van Den Vonder Karina

484. Van Canneyt Freddy (Kleit)

485. Van Canneyt Freddy

486. Van Canneyt Freddy

487. Van Canneyt Freddy

488. Seye Hilde (Lembeke)

489. Seye Hilde

490. Van Den Bossche Martine (Kleit)

491. Van Den Bossche Martine

492. De Prest Jonas (Maldegem)

493. De Prest Jonas

494. De Prest Jonas

495. Meirlaen Michel (Kleit)

496. Meirlaen Michel

497. Meirlaen Michel

498. Meirlaen Michel

499. Lootens Agnes (Eeklo)

500. Lootens Agnes

501. Lootens Agnes

502. Verhelle Annick (St.-Kruis)

503. Verhelle Annick

504. Vanhullebusch Tommy (Kleit)

505. Vanhullebusch Tommy

506. De Muynck Jean-Pierre (Beernem)

507. Mortier Dirk (Menen)

508. Mortier Dirk

509. Claeys Marnik (Aalter)

510. Claeys Marleen (Oostende)

511. De Jaeger Sandra (Aalter)

512. Van Rie Sandy (Kleit)

513. Van Rie Sandy

514. Coppens Valerie (Kleit)

515. Coppens Valerie 

516. Cnockaert Frank (Zwevegem)

517. Cnockaert Frank

518. Cnockaert Frank

519. Van Der Biest Franky (Woubrechtegem)

520. Van Der Biest Franky

521. Van Der Biest Franky

522. Van Der Biest Franky

523. De Muynck Nadine (Kleit)

524. Longueville Linda (Kleit)

525. Longueville Linda

526. Jonckheere Caroline (Kleit)

527. Jonckheere Caroline

528. x

529. x

530. Mulier Eddy (Izegem)

531. Mulier Eddy

532. Mulier Eddy

533. Mulier Eddy

534. Mulier Eddy

535. Mulier Eddy

536. Mulier Eddy

537. Morbee Erwin (Gistel)

538. Morbee Erwin

539. Morbee Erwin

540. Morbee Erwin

541. Van Landschoot An (Kleit)

542. Van Landschoot An

543. Van Landschoot An

544. Ghys Linda (Kapellen)

545. Ghys Linda

546. Ghys Linda

547. Ghys Linda

548. Devinck Martine (Zeebrugge)

549. Devinck Martine

550. Devinck Martine

551. Van De Velde Linda (Knesselare)

552. Van De Velde Linda

553. Van De Velde Linda 

554. Delaere Griet (Kleit)

555. Delaere Frank (Kleit)

556. De Flou Rita (Kleit)

557. Welvaert (Moerkerke)

558. Welvaert

559. Vanleenhove Patrick (Oostende)

560. Vanleenhove Patrick

561. Onderdonck Sandy (Kleit)

562. Onderdonck Sandy

563. Onderdonck Sandy

564. Goethals Ruth (Kleit)

565. Goethals Ruth

566. Goethals Ruth

567. Goethals Ruth

568. Goethals Ruth

569. De Vreese Rosanne (Lochristi)

570. De Vreese Rosanne

571. Oppeel Mario (Deinze)

572. Oppeel Mario

573. Vyncke Glenn (Kleit)

574. Vyncke Glenn

575. Vyncke Glenn

576. Dalle Frans (Kleit)

577. Dalle Frans

578. Van Landschoot Rosanne (Kleit)

579. Lameire Agnes (Kleit)

580. De Paepe Patrick (St.-Laureins)

581. De Paepe Patrick

582. Wauters Dirk (Aalst)

583. Clyncke Dieter (Kleit)

584. Meysman Guy (Blankenberge)

585. Meysman Guy

586. Baute Wilfried (Eeklo)

587. Baute Wilfried

588. De Neve (Massemen)

589. De Neve

 

Hogebranddreef:

 

600. Ahmadi Said (Oosteeklo)

601. Ahmadi Said

602. Ahmadi Said

603. x

604. x

605. x

606. x

607. 

608.

609. 

610. 

611. 

612. 

613. 

614. 

615. 

616. 

617. 

618. 

619.

620. 

621. Vanhullebusch Ferdinand (Haaltert)

622. Vanhullebusch Ferdinand

623. Vanhullebusch Ferdinand

624. Vanhullebusch Ferdinand

625. Vanhullebusch Ferdinand

626. Vanhullebusch Ferdinand

627. Vanhullebusch Ferdinand

628. Vanhullebusch Ferdinand

629. Ardeel Ann (Kleit)

630. Ardeel Ann

631. Legein Johan (Oostduinkerke)

632. Legein Johan

633. Legein Johan

634. Legein Johan

635. Broekhoven (Axel)

636. Broekhoven

637. Broekhoven

638. Broekhoven

639. 

640. 

641. 

642. 

643. 

644. 

645.

646. 

647. 

648. 

649. De Rycke Sandy

650. De Rycke Sandy

651. Van Kerschaever Mia (Kleit)

652. Van Kerschaever Mia

653. Van Kerschaever Mia

654. Van Kerschaever Mia

655. Van Kerschaever Mia

656. Van Kerschaever Mia

657. Vyncke Dirk (Kleit)

658. Vyncke Dirk

659. 

660. Dobbelaere Noël (Lievegem)

661. Dobbelaere Noël

662. Dobbelaere Noël

663. Dobbelaere Noël

664. Hooft Rita (Drongen)

665. Bonne Bart (Maldegem)

666. Bonne Bart

667. De Muynck Karen (Lievegem)

668. Van Daele Rudi (Waarschoot)

669. Van Daele Rudi

670. Van Daele Rudi

671. Fc Kleit

672. Fc Kleit

673. Fc Kleit

674. De Loof Hendrik (Kleit)

675. De Loof Hendrik

676. De Loof Hendrik

677. De Loof Hendrik

678. Fiers Carine (Kleit)

679. Scherrens Antoon (Maldegem)

680. Scherrens Antoon

681. Scherrens Antoon

682. Van Impe Johan (Eeklo)

683. Van Impe Johan

684. Meiresonne Rudi (Kleit)

685. Meiresonne Rudi

686. Meiresonne Rudi

687. Meiresonne Rudi

688. Van Snick Linda (Oudenburg)

689. Van Snick Linda

690. Lammens Mariane (Kleit)

691. Lammens Mariane

692. Lammens Mariane

693. Van Nevel Patrick (Aalter)

694. Van Nevel Patrick

695. Van Nevel Patrick

696. 

697. 

698. 

699.

700. Barrou Suleyman (Courcelles)

701. Barrou Suleyman

702. Bleyaert Hans (Kleit)

703. Bleyaert Hans

704. Bleyaert Hans

705. Gualalapur Marina (Antwerpen)

706. Gualalapur Marina

707. Gualalapur Marina

708. De Vreese Inge (Kleit)

709. Lootens Marc (Deinze)

710. Lootens Marc

711. Vermeire Steffie (Kleit)

712. Vermeire Steffie

713. Vermeire Steffie

714. Pauwels Claudine (Maldegem)

715. Pauwels Claudine

716. 

717. 

718. 

719. 

720.

721. 

722. 

723. 

724. 

725. 

726. Ghysels Patrick (Maldegem)

727. Ghysels Patrick

728. De Witte (Brugge)

729. De Witte

730. Pieters Monique (Kleit)

731. 

732. 

733. 

734. 

735. 

736. 

737. 

 

Binnenstandplaatsen:

 

1. De Bruyne Filip (Kleit)

2. Van Damme Jeroen (Hamme)

3. Van Damme Jeroen

4. Longueville Nöel (Kleit)

5. D'hanis (Waasmunster)

6. D'hanis 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15.